Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kosiarki rotacyjne Dakr

Kosiarki Dakr wyspacjowała sie w produckji ksozto spe Kosiarkę dowybieramy W naszej ofercie znajdziesz kosiarkę rotacyjną kosiarkę, w zależności od tego, jak duża jest powierzchnia, czy jest płaska, na łagodnym lub stromym zboczu, czy jest to niezakłócona łąka, czy ogród z wieloma drzewami, klombami i krawężnikami. Dla małego ogrodu z wieloma narożnikami nadaje się zupełnie inna kosiarka niż na hektarowej łące, na której nie rosną drzewa. Zawsze pytamy naszych klientów, jak często chcą kosić łąkę, czy chcą wysuszyć trawę, czy „po prostu” zadbać o to, by łąka wyglądała dobrze.

Kosiarki Dakr Proton to jedyne maszyny jednofunkcyjne, bez możliwości wymiany narzędzi roboczych. Dakr Proton 1 - jedyna kosiarka bez napędu jazdy może być wykorzystywana do koszenia wokół rabat, klombów czy w sadach, gdzie ze względu na często wykonywane manewry pracuje się popychając maszynę przed operatorem. Model Proton 2 - to podstawowy

Kosiarki Dakr Tekton to najpopularniejszy model łączący w sobie funkcjonalność, wygodę operaowani a zarówno z pojedynczą płytą, jak i świeżo podwójną, nadają się do ogrodów i łąk, gdzie należy unikać wielu różnych przeszkód (drzewa, klomby, krawężniki itp.). Oś maszyny z samoblokującą się dzieloną osią zastępuje mechanizm różnicowy żaluzją i dobrze prowadzi maszynę nawet w pagórkowatym terenie z przeszkodami. Kosiarka Tekton jest lekka, bardzo łatwa do włączenia i wyłączenia. Pasek sterowania można trzymać tylko jedną ręką, dzięki czemu można kosić pod niskimi koronami, przechodząc bokiem do kosiarki bez zginania pod gałęziami. Poszczególne modele Tecton różnią się użytym silnikiem i osprzętem roboczym. Tekton pozwala na użycie prostej tarczy koszącej SUNI, w pełni osłoniętej tarczy SUNI 2, można ją również przekształcić w mulczer, pług śnieżny i szereg opcjonalnych akcesoriów. Kosiarki Dakr Triton to kontynuacja , zarówno z pojedynczą płytą, jak i świeżo podwójną, nadają się do ogrodów i łąk, gdzie należy unikać wielu różnych przeszkód (drzewa, klomby, krawężniki itp.). Oś maszyny z samoblokującą się dzieloną osią zastępuje mechanizm różnicowy żaluzją i dobrze prowadzi maszynę nawet w pagórkowatym terenie z przeszkodami. Kosiarka Tekton jest lekka, bardzo łatwa do włączenia i wyłączenia. Pasek sterowania można trzymać tylko jedną ręką, dzięki czemu można kosić pod niskimi koronami, przechodząc bokiem do kosiarki bez zginania pod gałęziami. Poszczególne modele Tecton różnią się użytym silnikiem i osprzętem roboczym. Tekton pozwala na użycie prostej tarczy koszącej SUNI, w pełni osłoniętej tarczy SUNI 2, można ją również przekształcić w mulczer, pług śnieżny i szereg opcjonalnych akcesoriów.

Kosiarki Dakr Panter to najbardziej zaawansowane technologicznie i najbardziej wytrzymałe maszyny przeznaczone do koszenia szczególnie większych powierzchni od 2000 m 2. Modułowa konstrukcja na bazie ciągnika jednoosiowego Dakr Panter pozwala na podłączenie do kosiarki siedziska operatora oraz wymiany na inne przystawki której wykorzystujemy całą naszą wiedzę w dziedzinie rozwoju nowych maszyn. .Do regularnego koszenia trawników na równinach i pagórkowatym terenie zalecamy modularną kosiarkę bębnową Panter FD-2 + RZS 70K ze stałą osią.Do regularnego koszenia chropowatych ogrodów polecamy modularną kosiarkę bębnową Panter FD-2H + RZS-70 K z mechanizmem różnicowym, automatyczną migawką i płynną regulacją prędkości jazdy do przodu i do tyłu.Do koszenia trawy do karmienia lub suszenia siana zalecamy modułową kosiarkę tarczową Panter FD-2H + DZS 125 z mechanizmem różnicowym, automatyczną migawką i płynną regulacją prędkości zarówno do przodu, jak i do tyłu. Do koszenia pastwisk, dużych łąk i obszarów chronionych zalecamy modularną kosiarkę bębnową Panter FD-3 + RZS 121 z mechanizmem różnicowym, automatyczną migawką i płynną regulacją prędkości jazdy do przodu i do tyłu.Możesz pracować ze wszystkimi napędami Panter przez cały rok, wystarczy podłączyć jeden z dodatkowych adapterów znajdujących się w dolnej części pudełka „Załączniki do tego produktu” kosiarki.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Bardzo szybka i sprawna obsługa. POLECAM.
2024-05-18
Szybko, sprawnie, polecam
pixel